ایسنا- قائم‌مقام مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت که افزایش قیمت‌ها طبق ضوابط دولت است و افزایش قیمت مسکن مهر در سال گذشته نیز طبق بخشنامه‌ای شامل همه واحد‌های مسکن مهر بوده است.
پیمان پیرفرشی در پاسخ به این سوال که برخی از متقاضیان مسکن مهر که واحدهای مسکونی آنها به مرحله نازک‌کاری نرسیده گله‌مند هستند که به جای مبلغ چهار میلیون تومان از آنها مبلغ 10 میلیونی درخواست شده است، گفت: هیچ افزایشی در قیمت‌ها نداشتیم اما یک عددی سال گذشته در اوایل شروع کار که متقاضیان برای ثبت‌نام هجوم آورده بودند تعیین شد.
وی افزود: بنابراین کار را باید شروع می‌کردیم و نمی‌توانستیم منتظر بمانیم تا همه نقشه‌ها و جزییات استخراج شود و سپس قیمت اعلام شود چراکه کار یک سال عقب می‌افتاد. پیرفرشی گفت: متقاضیان از میزان موجودی حساب خود اطلاع دارند و براساس اجازه‌ای که به ما داده شده است ما به ترتیب اجرای کار پول را برداشته و به پیمانکاران می‌دهیم. وی ادامه داد: هیچ مراوده مالی مستقیمی بین پیمانکاران و متقاضیان مسکن مهر وجود ندارد. قائم‌مقام مدیرعامل شهر جدید پردیس با بیان اینکه ثبت‌نام مسکن مهر پردیس تا اطلاع ثانوی متوقف است اما هر زمانی که بخواهیم ثبت‌نام را آغاز کنیم حتما یک هفته قبل اطلاعیه‌ای رسمی از سوی سایت شرکت عمران پردیس مبنی بر آغاز ثبت‌نام مسکن مهر پردیس اطلاع‌رسانی خواهد شد.

+ نوشته شده در  دوشنبه ششم خرداد ۱۳۹۲ساعت 21:30  توسط عمران پردیس |